Logo Loading

SEO Hizmetleri

Logo Tasarım

TRABZON PORTAL olarak sizlere basit, etkili, unutulmaz, kalıcı, modern, sizi anlatan, işinizi yansıtan çalışmalar sunuyoruz. Çünkü bizler üretmeyi seviyoruz. Gelin logonuzu birlikte tasarlayalım.

LOGO NASIL OLMALI ?

Logo Tasarım Süreci Nasıl İşliyor

Sizleri dinleyerek sektörünüzü ve hizmetlerinizi keşfederiz. Sektördeki rakiplerinizin logo ve kurumsal kimlik çalışmalarını inceler, ulaştığımız sonuçları sizlerle paylaşırız. Beklentileriniz ile yapacağımız sektör analizini harmanlayıp çalışmalarımıza başlarız.

Bir markanın logosu ismini, ismi ise logosunu taşır. İki kanatlı bu sistemde zayıf nokta var ise markanızın yükselmesi neredeyse imkânsızdır. Sektöre adımını atacak ürün ya da hizmetinizin markasını belirlemek için ilk adımı atmak istiyorsanız editörlerimize danışabilir, Marka İsmi ve Slogan hizmet kalemlerimizle profesyonel destek alabilirsiniz.  Buradan marka ismi hizmetimize nasıl bir açıklama ile link verebiliriz.

Yaptığımız sektör ve rakip analizleri sonucunda, hedef kitleye uygun logotype/amblem tasarımınızı hazırlarız. Alternatif tasarımlarımızla beraber çalışmalarımızı sunarız. Burada önemli olan logonuzun yalın halde sizi anlatabilmesi ve yüklendiğiniz misyonun işinizle olan serüvenini tam olarak barındırabilmesidir. Tüm bu değer yüklemeleriyle sizlerden gelen yorumlar ve geri dönüşler doğrultusunda logoya son şeklini veririz.

Tasarladığımız logo için gerekli tüm teknik çalışmaları yaparak vektörel çizimlerini gerçekleştiririz. Ve son olarak sizlere tüm platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz formatlarda üretimlerini yaparak teslim ederiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

Mobil Hat

Sabit Numara