Logo Loading

Katalog – Dergi Tasarımı

Katalog Dergi Tasarımı

Kurumsal kimlik bütünlüğünüzü koruyarak modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya dergi tasarımları hazırlıyoruz.

NASIL OLMALI ?

Katalog - Dergi Tasarım Süreci Nasıl İşliyor

Çalışmalarımıza sizleri dinleyerek başlarız. Kurumsal kimliğinize yüklediğiniz anlamı, şirket stratejisini, kısa ve uzun vadedeki beklentilerinizi öğrenmek isteriz. Daha önce yapılan çalışmalar varsa inceler sektördeki karşılıklarını da ortaya koyan fizibilite raporu hazırlar, sizlerle paylaşırız.

Profesyonel bir katalog tasarımı kullandığı ürün ve hizmetlerin güçlü yönlerini vurgulayan görsellerinin yanında vurucu, odaklayıcı ve etkili metinleriyle de kendini gösterir. Gerekli tüm metin yazım işleri, redaksiyon ya da çeviri çalışmaları ile anahtar teslim hizmet verebiliriz.

21. yüzyılın olmazsa olmazları vitrindir. Vitrinde sunulan ise içeriğin daha kolay kabulüne imkân kılar. Katalog tasarımında da sizler için ürün veya hizmetinizin isterseniz profesyonel fotoğraf çekimini yapar, isterseniz imaj bankalarından uygun görselleri seçer adınıza kullanım lisansını alabiliriz. İsterseniz de hazırda bulunan görsellerinizin gerekli renk ve ışık ayarlamaları yapar ya da görsellerinizin uygun olup olmadığı hakkında bilgi verebiliriz.

Kurumsal kimlik standartlarınıza öğrenen kreatif ekibimiz size özel katalog konsept çalışmalarına başlar. Hazırlanan örneklerde mutabık kalındıktan sonra iç sayfa tasarımlarına geçeriz. Adım adım ilerlettiğimiz tasarım çalışmalarında amacımız en iyi sonucu en kısa sürede sizlere sunmaktır.

Harmanladığımız tüm çalışmaları grafikerlerimiz sizler için uygun bir hale getirip size sunarlar, onay sürecine girer revizyonluk kısımları varsa tekrardan düzenlenir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

Mobil Hat

Sabit Numara