Logo Loading

Google Reklamları

DEVLERİN OMUZUNDA YÜKSELİN

Google Amca'nın dediği gibi devlerin omuzunda yükseltelim sizleri

İşletmenizin Bulunmasını Sağlayın

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

İnternet'teki Müşterilere Ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

Ölçülebilir, Güvenilir, Esnek

Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

Doğru Zamanda Doğru Yerde

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlarız
Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilerinize ulaşabiliriz

Televizyon, radyo, gazete vb mecralara reklam verdiğinizde reklamlarınızın hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını veya ne kadarının ulaştığını ölçümleyemezsiniz. Performansını ölçümleyemediğiniz reklamlar için çok yüksek reklam bedelleri öderken aynı zamanda bir sonraki pazarlama stratejinizi de doğru kurgulayamazsınız.
Google AdWords reklamları ile yaş, cinsiyet, ilgi alanı vb hedefleme yöntemlerini kullanarak reklamlarınızın doğru kitleye ulaştırabilir, raporlama özelliği ile pazarlama stratejinizi kurgulayabilirsiniz. Ayrıca diğer reklam mecralarına göre daha az maliyet harcayarak pazarlama hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Arama Motor Reklamları Görüntülü Reklamlar Remarketing (Yeniden Pazarlama) Mobil Reklamlar

Neden Google Reklamları ?

  • Sizinle ilgili bir şey arayan tüm kitlerelere en hızlı ulaşmanın yoludur
  • Marka bilinci oluşturmak için en iyi araçtır
  • Ürünlerinizi kampanyalarınızı duyurmak için en etkili yöntemdir
  • Tüm analizleri gerçek zamanlı takip edebilirsiniz
  • Minimum bütçelerle maksimum verim alırsınız
  • Rakiplerinizin her zaman bir kaç adım önünde olursunuz
  • Yeni müşteriler bulmanın en kolay yolu Google den geçer

BİZ SİZİ ARAYALIM

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

Mobil Hat

Sabit Hat